Tarnetingimused

Kohaletoimetamine

Kõik M&A poolt pakutavad tooted asuvad Tallinna laos ja on valmis koheseks väljasaatmiseks.

Kõik tellimused saadame välja ühe ööpäeva jooksul pärast tellimuse vormistamist. Tellimused saadetakse laost välja igal tööpäeval enne kella 13.00. Tellimused, mis on tehtud pärast 13:00 saadetakse välja järgmisel tööpäeval.

Kaup toimetatakse kätte 1-3 tööpäeva jooksul.


M&A e-pood saadab kaupa kõikidesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse - Läti, Leedu , Austria, Belgia, Bulgaaria, Eesti, Hispaania, Iirimaa, Suurbritannia, Itaalia, Kreeka, Läti, Leedu, Luksemburg, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Taani, Tšehhi Vabariik, Ungari.

Eesti piires toimetame saadetisi SmartPOST, Venipaki, Omniva ja DPD kulleri vahendusel.  Väljaspool Eestit toimetame kauba kohale DPD kulleriga.  Välismaale jõuab kaup tavaliselt 1-2 nädala jooksul sõltuvalt riigi kaugusest. Täpsema hinna ja kohaletoimetamise aja saad vaadata siit http://pakivedu.ee/et/priceandterm.

Koostöös SmartPOSTi ja Omnivaga saab Klient kauba tellida pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel tuleb etteantud nimekirjast valida omale lähim pakiautomaat kauba kättesaamiseks. Tellimus antakse SmartPOSTi või Omniva kullerile üle igal tööpäeval kell 13:00 ja saabub kohale 2-3 päeva jooksul peale tellimuse väljastamist.

Paki saabumisel saadetakse Kliendi mobiilile teade koos uksekoodiga. Kliendil tuleb kood sisestada  pakiautomaadi arvutisse, misjärel avaneb pakiautomaadi uks ning Klient saab kauba kätte. Saadetist hoitakse pakiautomaadis 7 päeva alates paki sisestamisest. Kui Klient ei ole pakki 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see M&A-le. Kui pakk on M&A-le tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks Kliendil postikulu uuesti tasuda.


Kiirkullerfirma Venipak pakub pakiveoteenuseid Balti riikides ning toimetab paki kulleriga tellija antud aadressile. Kullerfirma saadab teate SMSi teel koos infoga, mis ajal pakk kohale toimetatakse ja kontakttelefoniga juhuks, kui on soovi kohaletoimetusaega muuta. Pakid liiguvad alates postitamisest ja olenevalt piirkonnast 1-2 tööpäeva.

Koostöös kullerfirma DPD Eest jõuab tellimus Kliendini tellimuse väljastamisele järgneva 1 tööpäeva jooksul, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud M&A arveldusarvele enne kella 12:00. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kell 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Klient saab SMS-teate, kus DPD teavitab paki saabumisest järgmisel tööpäeval. SMS sisaldab DPD paki numbrit, mille alusel on Kliendil võimalik muuta paki kättetoimetamise päeva või aadressi juhul, kui Klient pole kohal tellimuses märgitud aadressil. Kuller toimetab paki kohale E-R ajavahemikul 9:00-18:00. Kui Klient viibib sellel ajal tööl, palume Saaja andmetesse märkida töökoha aadress, et tagada kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine. Aadressi saab soovi korral muuta DPD iseteeninduskeskkonnas aadressil www.dpdpakk.eu või telefonil 6 130 012 paki numbri alusel. Eesti piires on tarneaeg üldjuhul kuni 3 tööpäeva.

Kui soovid täiendavat teavet saatmise või enda saadetise asukoha kohta, palume kirjutada meile e-posti aadressile eshopeu@marcandandre.com.